Üdv!

Kérjük, jelentkezz be.

LCD kijelző BLACKVIEW BV6300

EAN / Vonalkód: 5903396330476
Márka: OEM
Nem elérhető
16 600 Ft

Fedezd fel a hasonló termékeket

Készletinformáció

14 nap helyett, 30 napos elállási lehetőség!
💳
Utánvét vagy bankkártyá? Nálunk te döntesz!
📦
400.000+ teljesített rendelés – elégedett vásárlók 2018 óta!
🇭🇺
Magyar webshop, magyar cég – gyors és megbízható kiszolgálás!
Az OEM alkatrészeket a megbízhatóságuk és az eredeti specifikációk betartása miatt választjuk. A magas minőséget kombinálva a gyártó szigorú kiválasztási folyamatával biztosítja az alkotóelem helyes működését. Az alternatívákkal szemben az OEM alkatrészek drágábbak, de jobb minőséget és hosszabb élettartamot biztosítanak. A terméket az eredeti LCD keretbe ragasztva kell használni. Ez a kombináció garantálja a legmagasabb minőséget és a tökéletes illeszkedést a ház többi elemeivel. A felújított kijelzők legfontosabb előnyei: - automatikus fényerő és multitouch funkciók támogatása; - közelségérzékelő támogatása.

Telepítési megjegyzések: Ne felejtse el alaposan tesztelni a terméket a végleges telepítése előtt. Csatlakoztassa az alkatrészt a készülékhez és tesztelje legalább 15 percen keresztül. Ellenőrizze az alkatrész összes kritikus tulajdonságát és funkcióját. Akirim, szilikon vagy gumialapú ragasztók használatakor (javasolt), ne felejtse el ellenőrizni a használt kötés kohézióját - túl sok ragasztó használata hosszú távon működési problémákat okozhat a szerelés után. A megvásárolt terméket ESD csomagolásban szállítjuk Önnek. Ez a fólia megvédi a terméket az elektrosztatikus töltések által okozott esetleges károktól.

Garanciális feltételek – mobiltelefon-alkatrészek



1. Általános rendelkezések
Az általunk értékesített mobiltelefon-alkatrészekre a hatályos jogszabályok szerinti szavatosság és – a kötelező körbe tartozó termékek esetén – jótállás érvényes. A garancia kizárólag gyártási vagy anyaghibákra vonatkozik.
 
2. A garancia érvényesítése
A hibásnak vált alkatrész garanciális ügyintézéséhez szükséges a vásárlást igazoló bizonylat (számla, nyugta). A hibás terméket eredeti vagy azzal egyenértékű csomagolásban, hiánytalan tartozékokkal együtt kell visszaküldeni.
 

3. A garancia nem vonatkozik az alábbi esetekre:
Beépítés közben vagy szakszerűtlen beszerelés következtében fellépő sérülések:

  • kijelző törése, repedése, pixelhiba beszerelés után,
  • szalagkábel elszakadása, csatlakozó letörése,
  • karcolások, mechanikai sérülések,
  • túlmelegedés vagy sérülés forrasztáskor.
  • Helytelen használat, szakszerűtlen kezelés, nedvesség, folyadék vagy idegen anyag okozta károsodás.
  • Nem rendeltetésszerű körülmények között végzett teszt vagy beépítés.
 
4. Beépítési javaslat
Az alkatrészek szakszerű beszerelése érdekében javasoljuk, hogy a javítást hivatalos vagy megfelelő szakértelemmel rendelkező szerviz végezze. Amennyiben igazolható, hogy a hiba szakszerűtlen beépítésből ered, a jótállás/szavatosság nem érvényesíthető.
 
5. Önöként vállalt kiegészítő garancia
Amennyiben a beépítést igazoltan szakszerviz végzi, Társaságunk az alap jogszabályi jótálláson felül önöként vállalt kiegészítő garanciát biztosíthat, amelynek feltételeit külön dokumentumban tesszük közzé.

Hasonló termékek

Loading...

Miért érdemes a Smartdiszkontnál vásárolni?

Több mint 7 éve szolgáljuk ki vásárlóinkat a legmagasabb színvonalon

Biztonságos szállítás

GLS házhoz, GLS csomagpont, Expressone futárral

Jótállás/Garancia

Akár 3 év garancia

Minőség

Jó minőségű, prémium márkák

Biztonságosan

Bankkártyás fizetés esetén is