Choetech USB Type C - USB Type C kábel 5A 100W PD 480Mbps 1.8m szürke (XCC-1002-GY)
EAN / Vonalkód: 6971824973099
SKU: XCC-1002-GY
Márka: Choetech
Nem elérhető
3% kedvezmény
Fedezd fel a hasonló termékeket
  • USB Type-C - USB Type-C kábel
  • Alumínium és nylon anyaghasználattal
  • 480Mbps adatátviteli sebességgel
  • PD gyorstöltés kompatibilitással
  • Töltési feszültség és áramerősség: 100 W (20V / 5A)