Tech-Protect QI15W-A28 3 az 1-ben vezeték nélküli mágneses töltő fekete
EAN / Vonalkód: 9490713934593
Rendelhető
Már csak 1 db készleten
Anyag: ABS + PC + alumínium
USB-C bemeneti áram: 9V/2A, 5V/2A
Okostelefon kimeneti teljesítménye: 15W
Óra kimeneti teljesítménye: 5W
Fejhallgató kimeneti teljesítménye: 5W