Tech-Protect QI15W-A26 3 az 1-ben vezeték nélküli töltő fekete
EAN / Vonalkód: 9490713934487
Rendelhető
Már csak 1 db készleten
  • USB-C bemeneti áram: 9V/2A, 12V/1.5A
  • Okostelefon kimeneti teljesítménye: 15W/10W/7,5W/5W
  • Az óra kimeneti teljesítménye: 3W
  • Fülhallgató kimeneti teljesítménye: 3W