Tech-Protect NC100W-GAN töltő GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - fehér
EAN / Vonalkód: 9490713934814
SKU: 23688-0
Rendelhető
Már csak 1 db készleten
Tech-Protect NC100W-GAN: A modern 4-portos GaN gyorstöltő
Az NC100W-GAN masszív töltési teljesítményt kínál, amely lehetővé teszi a legtöbb mobileszköz, például okostelefonok, táblagépek és akár laptopok azonnali feltöltését. A töltő három USB-C Power Delivery (PD) porttal rendelkezik, melyek mindegyike akár 100W-os kimenetre is képes, biztosítva a csatlakoztatott eszközök optimális és leggyorsabb töltését. Ez azt jelenti, hogy egyszerre több nagy teljesítményű eszközt is tölthet, mint például egy MacBook Pro-t és egy iPad Pro-t, maximális sebességgel.
Emellett egy USB-A Quick Charge 3.0 (QC 3.0) porttal is elláttuk, amely akár 30W-os gyorstöltést biztosít a régebbi, de még mindig széles körben használt Quick Charge szabványt támogató okostelefonok és más USB-A kompatibilis eszközök számára. Így minden készülékét, az idősebb modellektől a legújabb technológiákig, gyorsan és biztonságosan töltheti anélkül, hogy teljesítményvesztést tapasztalna.
Főbb jellemzők:
  • Sokoldalú 4-portos kialakítás: 3x USB-C PD (max. 100W/port) és 1x USB-A QC 3.0 (max. 30W).
  • Nagy teljesítmény: Képes okostelefonokat, táblagépeket és akár laptopokat is gyorsan tölteni.
  • Kicsi és ergonomikus forma: Ideális utazáshoz és mindennapi használathoz, könnyen hordozható.
  • 100% Eredeti Tech-Protect termék, gyári csomagolásban.
Részletes technikai specifikációk:
  • Bemeneti feszültségtartomány: 100-240V~50/60Hz 2.0A Max
  • USB-C1 kimenet: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W Max)
  • USB-C2 kimenet: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W Max)
  • USB-C3 kimenet: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W Max)
  • USB-A kimenet: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A (30W Max)