Fontos információ
Huawei Pura 70 Pro Átlátszó Lito 3D UV Üveg üvegfólia
Fedezd fel a hasonló termékeket
Készletinformáció
Ajánlott termékek
Huawei pura 70 pro átlátszó lito 3d uv üvegfólia
A Lito 3D UV edzett üvegfólia megbízható kijelzővédelmet nyújt a Huawei Pura 70 Pro készülékhez, miközben megőrzi a kijelző tiszta, részletgazdag megjelenését és az érintésérzékenységet. Az átlátszó kialakításnak köszönhetően a kijelző eredeti színei, fényereje és vizuális élménye változatlan marad, így a mindennapi használat során szinte észrevétlen védelmet biztosít.
A prémium minőségű UV ragasztós technológia segít abban, hogy az üveg pontosan és stabilan illeszkedjen a kijelző felületére. Ez a megoldás különösen előnyös azok számára, akik tartósabb, biztonságosabb rögzítést keresnek, mint amit a hagyományos fóliák kínálnak. A 3D kialakítás esztétikus megjelenést biztosít, és hozzájárul a kijelző felületéhez jobban simuló illeszkedéshez.
Megbízható védelem a mindennapokra
Az edzett üveg segít megóvni a kijelzőt a karcolásoktól, kisebb ütődésektől és a mindennapi használatból eredő kopástól. Kulcs, aprópénz vagy egyéb, táskában hordott tárgyak mellett is extra védelmet nyújthat, így hosszabb ideig megőrizheti készüléke kijelzőjének szép állapotát.
A csomagoláson látható jelölés alapján a termék kiemelt ütésvédelemre készült, emellett a kialakítása támogatja a kijelző tiszta, esztétikus megjelenésének megőrzését. Az üveg felülete segít csökkenteni az ujjlenyomatok és szennyeződések zavaró hatását, így a képernyő könnyebben tisztán tartható.
Kristálytiszta megjelenés
Az átlátszó üvegfólia egyik legnagyobb előnye, hogy nem rontja a kijelző látványát. A képek alapján a fólia letisztult, vékony és elegáns megjelenésű, így kiváló választás lehet azoknak, akik a védelem mellett a készülék eredeti dizájnját is szeretnék megőrizni. A sima üvegfelület kényelmes használatot biztosít böngészés, üzenetírás és médiafogyasztás közben is.
Uv ragasztós rögzítés
A termék speciális folyékony UV ragasztóval rögzíthető, amely segíti az üveg megfelelő tapadását az érintőképernyőhöz. A tartós eredmény érdekében ajánlott a mellékelt UV lámpa használata a felhelyezés után, hogy a ragasztó megfelelően megszilárduljon.
Fontos: a fólia felhelyezése összetettebb a hagyományos kijelzővédőkhöz képest, ezért a pontos és biztonságos eredmény érdekében szakképzett személy általi telepítés javasolt. Ez különösen fontos az UV ragasztó megfelelő eloszlatása és a hibamentes rögzítés miatt.
Fontos tudnivalók
- A fólia nem kompatibilis az ujjlenyomat-érzékelővel.
- A felhelyezés után javasolt a UV lámpa használata.
- Az összetett telepítés miatt ajánlott szakemberrel felhelyeztetni.
A csomag tartalma
- edzett üvegfólia
- UV lámpa
- folyékony ragasztó
- nedves kendő
- száraz kendő
- matricák