Huawei HW-200200EP1 falitöltő, 65W, 3.25A, 1 x USB-C, fehér 02221169
EAN / Vonalkód: 0660982724457
SKU: 2221169, 02221721
Márka: Huawei
Rendelhető
Már csak 7 db készleten
Huawei HW-200200EP1 falitöltő - Fehér. A Huawei töltő maximális teljesítménye 65W és USB-C porttal rendelkezik a mobil eszközök töltésére. Ideális a Huawei mobil eszközök gyors töltésére SuperCharge sebeséggel, amennyiben támogatott a gyors töltés. Prémium minőség. Kis méret.
Specifikációk:
- Bemenet: 100 - 240 V 50/60Hz, 1.8A
- Kimenet: 5V / 2A (10W), 9V / 2A (18W), 12V / 3A (36W), 15V / 2.66A (40W), 20V / 2A (40W), 20V / 3.25A (65W)
Töltő típusa: Falitöltő
Modell: HW-200200EP1
USB port: 1 x USB-C
Kimenet: 65W
Áramerősség: 3.25A