Blue Star Slim GaN 2 x USB C QC4.0 PD 3A 30W TFK-SC-30WCC fekete
EAN / Vonalkód: 5903396402210
Márka: Blue Star
Rendelhető
Házhozszállítás
2-5 munkanap
Készletinformáció
Nyíregyháza, Mályva utca 1-3.
Rendelhető (2-5 munkanap)
Debrecen, Nyugati u. 5-7. (Karát udvar)
Rendelhető (2-5 munkanap)
Specifikációk:
Modell: TFK-SC-30WCC
Bemenet: AC 180–240 V; 50/60 Hz 1 A
Kimeneti teljesítmény: 30 W
USB-C 1: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 2 A; 15 V / 2 A; 20 V / 1.5 A (30 W)
USB-C 2: 5 V / 3 A; 9 V / 2.5 A; 12 V / 2 A; 15 V / 2 A; 20 V / 1.5 A (30 W)
USB-C 1 + USB-C 2: 15 W (összesített)