Baseus - Fali töltő (P10110902313-00) - GaN, Type-C, Gyorstöltés, 30W, Type-C kábellel, 100W, 1m - Galaxy kék
EAN / Vonalkód: 6932172654429
SKU: KF2320878
Márka: Baseus
Rendelhető
40% kedvezmény
Házhozszállítás
2-5 munkanap
Készletinformáció
Nyíregyháza, Mályva utca 1-3.
Rendelhető (2-5 munkanap)
Debrecen, Nyugati u. 5-7. (Karát udvar)
Rendelhető (2-5 munkanap)
Baseus 30w gan falitöltő 100w kábellel – galaxy kék
Fedezze fel a Baseus innovatív 30W-os GaN falitöltőjét, mely elegáns galaxy kék színben, egy 100W-os Type-C kábellel érkezik, hogy minden eszközét villámgyorsan és biztonságosan tölthesse!
Főbb jellemzők és előnyök
  • GaN technológia – kompakt erőmű
    A legújabb GaN (gallium-nitrid) technológiának köszönhetően a töltő rendkívül kompakt méretű, mégis kivételes 30W-os teljesítményt nyújt. Ez a miniatűr erőmű ideális útitárs, hiszen könnyedén elfér bármilyen táskában vagy zsebben.
  • Villámgyors töltés pillanatok alatt
    A 30W-os kimeneti teljesítménynek köszönhetően okostelefonja, táblagépe vagy egyéb Type-C eszköze rekordidő alatt, szinte egy pillanat alatt feltöltődik. A mellékelt, nagy teljesítményű 100W-os Type-C kábel ráadásul a nagyobb teljesítményű eszközök, mint például a laptopok gyors és hatékony töltésére is alkalmas, így teljes körű megoldást nyújt.
  • Intelligens akkumulátorvédelem
  • Univerzális utazópartner
    Az 110V-tól 240V-ig terjedő széles feszültségtartományának köszönhetően a Baseus töltő tökéletes választás nemzetközi utazásokhoz. Bárhol is járjon a világon, készülékei mindig feltöltve és használatra készen állnak, anélkül, hogy aggódnia kellene a kompatibilitás miatt.
  • Stílus és széleskörű kompatibilitás
A csomag tartalma
  • Baseus 30W GaN falitöltő (P10110902313-00) – galaxy kék
  • Baseus 100W Type-C - Type-C kábel (1 méter) – galaxy kék